Overslaan naar inhoud

Nieuwe samenwerking: Succlean & Kontakt der Kontinenten

29 september 2025

Leusden, maandag 29 september 2025 

Sinds 1 september 2025 mag Succlean uit Leusden de schoonmaakdienstverlening verzorgen bij Conferentiehotel Kontakt der Kontinenten in Soesterberg. Een mooie regionale opdracht voor ons bedrijfslid uit Leusden!

 Conferentiehotel Kontakt der Kontinenten is een uniek congres- en vergaderhotel, gelegen in het hart van de natuur, en zij ontvangen dagelijks gasten uit binnen- en buitenland voor trainingen, congressen, bijeenkomsten en overnachtingen. “Een schone, frisse en gastvrije omgeving is daarbij van onschatbare waarde.” Aldus Succlean. 

Kwaliteit & Betrokkenheid 
“Bij Succlean staat kwaliteit en betrokkenheid centraal. Ons team gaat met veel zorg en passie aan de slag om ervoor te zorgen dat zowel gasten als medewerkers zich welkom en prettig voelen. Samen met Kontakt der Kontinenten zetten wij in op een duurzame en langdurige samenwerking, waarin professionaliteit, betrouwbaarheid en gastvrijheid vooropstaan. Wij danken Kontakt der Kontinenten voor het vertrouwen en kijken ernaar uit om met onze schoonmaakexpertise bij te dragen aan de unieke ervaring die zij hun gasten bieden.” 

Schoonmaakbedrijf Succlean B.V.