Overslaan naar inhoud

Content Padel & Wijnproeverij 2025: wat een héérlijke combinatie!

23 mei 2025

Op donderdag 22 mei was het zover: Content Padel & Wijnproeverij 2025. Eerst een uurtje sportief en actief zijn op de banen van LTC Vathorst, en daarna genieten op het terras naast de baan van enkele smaakvolle wijnen dankzij Eric Eimers van De Wijnbrigade. Dit jaar hebben we gekozen deze twee events te combineren, en onze 1e reactie: wat een héérlijke combinatie! Ook kregen we een bijzondere primeur: de mobiele wijnbar - een gave Piaggio - van Zuster Margaux werd ingezet door De Wijnbrigade!

Bij LTC Vathorst verzamelden zich rond 15.00 uur circa 30 bedrijfsleden van Content, plus enkele sponsoren van LTC Vathorst, voor een heerlijk middagje. Het werd sportief, gezellig en genieten van heerlijke wijnen. Daarnaast verzorgde Claudia van Driel van Eemland Vloeren heerlijke hapjes vanuit de keuken. Deze rol nam de goedlachse en vrolijke onderneemster op zich omdat ze helaas een blessure had. 

Twee events samen!
Dit jaar werd gekozen twee succesvolle en gewaardeerde events te combineren. Waar we voorheen een wijnproeverij én een Padel Evetn op de agenda hadden, daar maakte we nu één event van. En met succes gezien de reacties. Sterker nog: de suggestie kwam naar voren volgend jaar het om te draaien: eerst wijnproeven, en dan een potje Padel... Maar of dat nu zo'n goed idee is ;-) 

Mobiele wijnbar: gave Piaggio!
Extra leuks was de bijzondere primeur van de aanwezigheid van de mobiele wijnbar - een gave Piaggio - van Zuster Margaux. In samenwerking met Eric Eimers werd deze voor het eerst ingezet door De Wijnbrigade! Het gaf een extra sfeer op het terras van LTC Vathorst. Komende week is deze ook te bewonderen tijdens Proef Amersfoort, en ook zijn zij aanwezigheid op de opening van NeXt op dinsdag 10 juni.

Dank!
We willen onze dank uitspreken aan de gastvrijheid van LTC Vathorst, en dan op persoonlijke titel aan Roelof Sneep, Claudia van Driel en Joey Hehamahua. Zij vormen de sponsorcommissie van LTC Vathorst. Heren en dame: enorm gewaardeerd! En daarnaast speciale dank aan Eric Eimers voor zijn inzet namens De Wijnbrigade en Zuster Margaux voor de toffe mobiele wijnbar.

Op naar editie 2026!