Overslaan naar inhoud

Content'ers genieten op Proef Amersfoort!

15 mei 2026

Amersfoort, vrijdag 15 mei 2026

Momenteel is het dagenlang genieten in de Keistad. Het jaarlijkse culinaire hoogtepunt van Proef Amersfoort is volop gaande en via LinkedIn zien we de ene na de andere Content'er genieten van alle culinaire inspanningen die de Amersfoortse restaurateurs etaleren in De Nieuwe Stad. 

Gijs Viester, lid met Vindicta vanaf 2021, op LinkedIn: 'Business meets pleasure op z'n Amersfoorts. Goede wijn, lekker eten en een stad vol bekenden op één plek. Er zijn van die evenementen waar je in één avond meer zinvolle gesprekken hebt dan in een hele maand. Dit is er één van. Ik heb echt weer heel veel plezier gehad, zoals je op de foto's ziet!'

Ook vernemen we een post van Dennis Stenacker van Endure Design: "Ik hou van mooi design. Van sterke merken, goede vormgeving én van prachtig gepresenteerd eten. Daarom vind ik Proef Amersfoort al jaren zo leuk. Niet alleen omdat ik gek ben op culinair eten en drinken, maar ook omdat ik het geweldig vind om te zien hoeveel aandacht, creativiteit en passie er in elk gerecht zit. 13 restaurants op een rij die hun top gerechten presenteren. Te gek!"


Wendy Nieuwland, lid van Content Amersfoort met Gewoon aan de Slag reageert daaronder: 'Wat een goeie aftrap was het woensdag. Leuk om jou en een paar van je collega's daar te ontmoeten!' 

Ook Bert van Weert, bekend van Addictions binnen Content is enthousiast: "En, iets is ‘culinair’ of ‘lekker eten’, maar dat is voor de fijnproevers! Proef Amersfoort is hét ideale podium voor Proefpartners om hun feestje te vieren. Alles staat klaar, genieten maar!"

Meer informatie:  Proef Amersfoort - hét culinairste evenement van Amersfoort 

Aanmelden om een reactie achter te laten