Overslaan naar inhoud

Geslaagde Zomerborrel Werkvilla Amersfoort

15 juli 2025

Op dinsdag 24 juni organiseerde Martine van den Berg namens De WERKVILLA Amersfoort voor de 1e keer haar Zomerborrel. Huurders, verhuurders, leveranciers, en iedereen die op welke manier dan ook verbonden is aan De Werkvilla Amersfoort: ze waren welkom bij Marie Café Brasserie aan de Utrechtseweg in Amersfoort om de zomer in te luiden en een goed glas wijn met elkaar te drinken!

Tussen alle drukte in Apeldoorn door (daar richt Martine momenteel een nieuwe Werkvilla op, red.) kon deze organisatie er ook nog wel bij. "Haha, ja, qua agenda piepte en kraakte het wel een beetje maar ik kijk terug op een hartstikke gezellige middag", aldus Martine. "Ik koos voor Marie als locatie omdat het ongeveer precies tussen de drie locaties in Amersfoort ligt, en hier veel huurders af en toe lunchen. En ja: ik kom er zelf ook graag natuurlijk, haha! 

Martine is blij met het initiatief: "Het zomerse gevoel geeft altijd een net wat meer ontspannen gevoel en zorgt voor een fijne sfeer. Het was een gezellig samenzijn voor iedereen die op welke manier dan ook verbonden is aan De Werkvilla."