Overslaan naar inhoud

Paul Petersen nieuwe directeur Toon Hermans Huis Amersfoort

21 juni 2025

Het Toon Hermans Huis Amersfoort is onmisbaar in Amersfoort. En we hebben nieuws namens dit mooie maatschappelijke initiatief: vanaf 1 juli 2025 begint Paul Petersen (57) als nieuwe directeur van het Toon Hermans Huis Amersfoort. Paul heeft zich altijd ten doel gesteld om zijn opgedane (commerciële) ervaring en managementkwaliteiten de laatste jaren van zijn werkzame leven meer in dienst te stellen van het maatschappelijk nut. Zo kwam hij uit bij het Toon Hermans Huis Amersfoort. 

Paul woont al 25 jaar met zijn vrouw en twee zoons in deze mooie stad. Al die tijd werkte Paul voor FHI, een brancheorganisatie voor technische bedrijven, waarbij hij de laatste 12 jaar de rol van directeur vervulde. FHI organiseert sinds 1956 beurzen en events voor haar leden en hun klanten uit de industrie, zorg en wetenschap.

Verwoestende effecten van kanker
Zoals meerdere mensen die als vrijwilliger, bestuurder of werknemer betrokken zijn bij de IPSO centra voor leven met en na kanker, heeft ook Paul in zijn directe omgeving de vaak verwoestende effecten van kanker gezien. Hij heeft echter ook in de afgelopen jaren nadrukkelijk ervaren dat (naast het leed) een enorme pracht van menselijke steun en toewijding bestaat.

In de afgelopen maanden had Paul contact met bestuursleden, collega’s en vrijwilligers van het Toon Hermans Huis Amersfoort. Zijn bewondering voor het werk in dit centrum groeide met ieder contact. De gasten van het huis kunnen hun verhaal kwijt. Er zijn allerlei activiteiten om ervaringen met lotgenoten te delen. Iedereen is welkom en je mag zijn wie je bent. Alles is erop gericht om een warme steun aan de gasten te bieden.

 Paul zet graag het goede van het Toon Hermans Huis voort en wil leren van de mensen die dat al jaren met grote toewijding doen.

Meer informatie:  IPSO Centrum voor leven met kanker • Toon Hermans Huis Amersfoort