Amersfoort, woensdag 6 mei 2026
Nog één week en dan is het zover: Amersfoort zal tijdens Hemelvaartsweekend 2026 wederom de culinaire hoofdstad van Nederland zijn. In de Keistad is het van woensdag 13 mei t/m zondag 17 mei dagenlang genieten van culinaire verwennerij dankzij lokale restaurants tijdens Proef Amersfoort!
Na maanden van voorbereiding is de organisatie er klaar voor. Met enkele verrassende nieuwe namen als deelnemende restaurants, maar ook weer oude bekende deelnemers, is het recept bekend en beproefd.
Woensdag 13 mei: VoorProef Avond
En de aftrap vindt plaats op de traditionele Voorproef Avond op de woensdag. Ondernemend Amersfoort ontmoet elkaar dan in De Nieuwe Stad (de locatie van Proef, red.) om samen te genieten van het culinaire landschap uit Amersfoort. Ook dit jaar verwacht de organisatie weer ruim duizend belangstellenden.
Alle dagen zijn gratis, behalve de VoorProef Avond op de woensdag. Wil je daarbij zijn? Check dan snel de website want er zijn nog kaarten! Je krijgt voor de woensdagavond alleen toegang als ProefPartner of genodigde van één van de sponsoren.
Meer informatie: Proef Amersfoort - hét culinairste evenement van Amersfoort

LID WORDEN