Algemene intro

Keistad veilingen

Keistad Veilingen: een gaaf maatschappelijk project mét en door de bedrijfsleden van Content Amersfoort! Een project waarmee we enkele Goede Doelen en initiatieven in en rondom Amersfoort steunen.

Hoe werkt het?
Op deze pagina zijn items te vinden die beschikbaar zijn gesteld door ondernemers en bedrijven. Achter ieder item staat een bedrag dat van tevoren is betaald. Bedrijfsleden stellen iets ter beschikking, een product of dienst dat past bij hun bedrijf, of iets totaal anders, zoals een middag sloepvaren, dinerbon of kaartjes voor een leuk event. Degene die het item nodig heeft en/of wil hebben, die kan dat meteen afnemen én betalen. Het bedrag is per item bepaald, dus het is geen veiling per opbod. De opbrengsten komen geheel ten goede aan de geselecteerde initiatieven.

Goede doelen en lokale initiatieven
Op dit moment zijn de volgende maatschappelijke doelen geselecteerd;
Stichting Leergeld Amersfoort
- Leger des Heils
- Stichting Hulphond
- Buitengewoon Fluor Festijn
- Ride4Kids Amersfoort
- Toon Hermans Huis Amersfoort - Open over kanker
- Cliniclowns Amersfoort
- Swim to Fight Cancer Amersfoort 2022

Heb je een goed idee of suggestie? Laat het ons weten via info@contentamersfoort.nl

Notaris Rob Huzink van Accordo
Goed om te weten is dat notaris mr. Rob Huzink van Accordo is aangesloten als waarnemend notaris.

Afsluiting 25 november bij SpekTakel Wonen!
Dit project gaan we op geweldige wijze afsluiten op donderdag 25 november, vanaf 16.00 uur bij SpekTakel Wonen op de Isselt in Amersfoort. Tijdens dit event, waar alle bedrijfsleden welkom zijn, zal het opgehaalde bedrag uitgereikt worden aan de gekozen goede doelen en initiatieven.

Partners
- Concreet Geeft Vorm
- Rodney Kersten Fotografie
- Renger van Esveld Video
- Accordo Ondernemend Notariaat
- SpekTakel Wonen

bekijk de veilingitems

  • Namens Van Mossel Kia bieden we aan:

    Per vervoer met de nieuwe spectaculaire Kia EV6 genieten van het Big Five arrangement bij Kasteel Engelenburg in Brummen incl. luxe overnachting en een fles prachtige fles wijn.

    €600.00

  • Namens Bakker de Graaf Catering en Playground33 Amersfoort bieden we aan:

    Actief vergader arrangement inclusief luxe lunch (20 personen!)

    Actief vergader arrangement, voor je bedrijf of team, inclusief een luxe lunch.
    Aantal personen: 20

    Een dagdeel naar keuze komen jij en je collega’s, vrienden, club- of teamgenoten vergaderen bij de Playground33 in Amersfoort. De vergadering wordt gestart of juist afgesloten met een heerlijk lunch aangeboden door Bakker de Graaf Catering uit Amersfoort. De twee bedrijven uit Amersfoort werken al intensief met elkaar samen en willen met deze Keistad Veiling dit extra onder de aandacht brengen. Daarom deze prachtige gecombineerde deal voor het goede doel!

    €500.00

    Amersfoort

  • Namens Shell Serva bieden we aan:

    Lunch de luxe voor 10 personen

    €150.00

    Shell Serva
    Nijverheidsweg-Noord 24
    3812 PM Amersfoort

  • Namens Van der Valk Amersfoort Hotel bieden we aan:

    Overnachting 2 personen inclusief ontbijt!

    Een lekker nachtje weg bij het prachtige Van der Valk Hotel Amersfoort, inclusief ontbijt!
    Geniet van alles wat dit prachtige hotel in Amersfoort-Noord te bieden heeft.

    Let op: de overnachting is niet te reserveren tijdens de feestdagen!

    €150.00

    Amersfoort